Mezelerimiz

    Mezelerimiz 0554 439 55 99

     Lezzet Sanatı ailesi olarak verdiğimiz meze hizmeti ile haftanın her günü hizmetinizdeyiz. Amacımız iyi ve kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyata sunmak ve böylesi önemli gününüzde sizlere yardımcı olmaktır. Lezzet Sanatı olarak İstanbul’un her bölgesine hızlı hizmet sunmakta ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sipariş verdiğiniz andan itibaren hizmetimizin her aşamasında ilk planda tutmaktayız. 

     Ürünlerimizi birinci kalite markalardan kullanmakta ve asla sağlık açısından riskli, düşük kaliteli ve maliyet düşürecek ürün ve markaları tercih etmemekteyiz. Yaptığımız hizmette öncelikli hedefimiz kar etmek değil siz değerli müşterilerimizin sağlığı, memnuniyeti ve misafirlerinize mahcup olmamanız esasıdır. Lezzet Sanatı olarak tecrübeli ekip arkadaşlarımızla yanınızdayız.

     Tamamen doğal olarak hazırlanan mezelerimizde asla katkı maddesi kullanmamaktayız. Geleneksel yöntemler ile tamamen ürünün kendi yöresel özelliklerine uygun hazırlamaktayız. Her daim doğal ve taze ürünler kullanarak sağlığınızı ve damak lezzetinizi önemsiyoruz. Hijyen ve kalite birinci önceliğimizdir. Siz değerli müşterilerimize kendi evinizde yaptığınız ürün kalitesinde ve lezzetinde ürünler vermek tek hedefimizdir.    

       İstanbul’un her semtine hizmet vermekte ve sizin istediğiniz saatte teslimatı yapmaktayız. Ödemeyi Kredi kartı, banka havalesi ve kapıda öde seçeneği ile sunmaktayız.  Herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için ürünleri teslim esnasında kontrol ettikten sonra ödeme yapabilirsiniz.

Mezelerimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir