Mevlüt Pilavı

    Mevlüt Pilavı 0554 439 55 99

     Lezzet Sanatı ailesi olarak verdiğimiz mevlüt pilavı hizmeti ile haftanın her günü hizmetinizdeyiz. Amacımız iyi ve kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyata sunmak ve böylesi önemli gününüzde sizlere yardımcı olmaktır. Lezzet Sanatı olarak İstanbul’un her bölgesine hızlı hizmet sunmakta ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sipariş verdiğiniz andan itibaren hizmetimizin her aşamasında ilk planda tutmaktayız. 

     Ürünlerimizi birinci kalite markalardan kullanmakta ve asla sağlık açısından riskli, düşük kaliteli ve maliyet düşürecek ürün ve markaları tercih etmemekteyiz. Yaptığımız hizmette öncelikli hedefimiz kar etmek değil siz değerli müşterilerimizin sağlığı, memnuniyeti ve misafirlerinize mahcup olmamanız esasıdır. Cenaze mevlütü, bebek mevlütü, yada sizin için önemli olan olaylar için yapacağınız mevlütlerde Lezzet Sanatı olarak tecrübeli ekip arkadaşlarımızla yanınızdayız.

     Tereyağlı nefis pilavımızı, tercihe göre nohutlu, tavuklu ve kavurmalı seçenekleri ile sunmaktayız. Kullandığımız kaliteli marka içecekler ( ayran, meyve suyu, su ) ve taze olarak hazırlanan tatlılarımızdan ( tulumba tatlısı, lokma tatlısı, irmik helvası ve baklava ) oluşan menülerimiz ile hizmet sunmaktayız. Menülerinize ilave olarak su böreği ve z.y yaprak sarma tercih edebilir, misafirleriniz için daha doyurucu menüler oluştura bilirsiniz. Menülerimizin yanında kaliteli çatal, bıçak, mendil seti kullanmaktayız.   

       İstanbul’un her semtine hizmet vermekte ve sizin istediğiniz saatte teslimatı yapmaktayız. Ödemeyi sadece mevlit pilavı teslimatında almaktayız. Herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için ürünleri teslim esnasında kontrol ettikten sonra ödeme yapabilirsiniz.

Mevlüt Pilavı Menülerimiz

Sade Pilav

Tavuklu Pilav

Tavuklu Pilav + Ayran +Tatlı

Nohutlu Pilav

Nohutlu Pilav + Ayran +Tatlı

Etli Pilav

Etli Pilav + Ayran +Tatlı

*Menülerimize börek ve yaprak sarma ilave edebiliriz.

Mevlüt pilavı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir