Böreklerimiz

    Böreklerimiz 0554 439 55 99

     Lezzet Sanatı ailesi olarak börek çeşitlerimiz ile haftanın her günü yanınızdayız. Amacımız iyi ve kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyata sunmaktayız.  Lezzet Sanatı olarak paket yemeklerimizi hijyenik üretim koşullarında gıda mühendislerimizin denetiminde el değmeden tek kullanımlık paketler ile sizlere ulaştırmakta ve yemekle sadece sizin temas etmenizi sağlayarak sağlık açısından olumsuz bir sonuç oluşturmaması için büyük çaba göstermekteyiz. Dilerseniz temassız teslimat ile riski sıfıra indirebiliyoruz. İstanbul’un her bölgesine hızlı hizmet sunmakta ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sipariş verdiğiniz andan itibaren hizmetimizin her aşamasında ilk planda tutmaktayız. 

     Ürünlerimizi birinci kalite markalardan kullanmakta ve asla sağlık açısından riskli, düşük kaliteli ve maliyet düşürecek ürün ve markaları tercih etmemekteyiz. Yaptığımız hizmette öncelikli hedefimiz kar etmek değil siz değerli müşterilerimizin sağlığı ve doyurucu porsiyonlarla memnuniyetini sağlamaktır. İster ofis çalışanlarınız için, ister evinizde ne yemek yapayım derdine düşmeden ev yemeği lezzetindeki hijyenik ve kaliteli paket yemek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.  

       Paket Yemeği Hizmetimiz ile ister günlük deneme paketlerimizi değerlendirebilir, istersenizde aylık abonelik ile lezzetli ve hijyenik menülerimizden yararlana bilirsiniz.

          İstanbul’un her bölgesine hizmet vermekteyiz. Sizde fiyat teklifi ve daha detaylı bilgi almak için 0554 439 55 99 numaralı whatsap iletişim numaramızdan bize ulaşın.

BÖREKLERİMİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir